راه اندازی Instant Articles فیسبوک در وردپرس برای شما دوستان وردپرسی

Facebook Instant Articles راه اندازی Instant Articles فیسبوک


آیا میخواهید Instant Articles فیسبوک را به وب سایت وردپرسی خویش اضافه کنید؟ در‌این یادگرفتن نشان می‌دهیم چه جوانب مثبت و منفی از Instant Articles فیسبوک موجود است . باما همراه باشید .


Instant Articles یک خصوصیت فیسبوک است که قابلیت و امکان می‌دهد شما محتوا را 10 برابر سرعت بالا خیس با استفاده از قالب سفارشی گوشی انجام دهید که همین فناوری برای نرم افزار های فیسبوک دستگاه تلفن همراه استفاده می گردد . Instant Articles ده برابر پر سرعت خیس از یک برگه اینترنت معمولی است این ارتقا باورنکردنی یک تجربه کاربری بهتری برای یوزرها موبایل آماده می نماید . اکثری از تارنما ها نظیر BuzzFeed , TechCrunch , Mashable , countless از این فناوری در وب سایت شان استفاده می‌نمایند .


این قابلیت و امکان فیسبوک از روش آیکن رعدو برق نشان داده می‌شود . مثل هر چیز دیگری , بعضی مزایا و معایب از روش این امکان در تارنما موجود است . زمان بار گذاری سرعت بالا خیس در معنای بهبود در تجربه کاربری با دقت با‌گاز , یوزرها مطالب را به اشتراک میگذارند . دسترسی به آیتم های کسب درآمد از روش مخاطبین کانال فیسبوکپایگاه بزرگ فیسبوک می تواند ترافیک وب سایت شمارا ارتقا دهد . یوزرها نمیخواهند ساید توشه شمارا ببینند .


لیست نشانی اینترنتی و هر چیز دیگری که کارساز باشد را مخفی می‌کند . درآمد حاصل از تبلیغات کاهش می‌یابد زیرا این قابلیت و امکان تعداد محدودی از تبلیغات را نمایش می‌دهد . شما میتوانید از تصاویر و فیلم در مقاله خویش استفاده فرمائید البته این قابلیت و امکان تعداد آنان را محدود می‌کند . بیشتر کدهای کوتاه و قضیه های سفارشی و دیگر خصوصیت های وردپرس در مقاله ها شما نمایش داده نمی‌شود . در شرایطی‌که شما یک رسانه خبری می باشید احتمالا این امکان را اضافه فرمایید ولی در صورتی تارنما کسب وکار دارید شاید برای شما فرقی نداشته باشد .


Lightening bolt icon displayed on an Instant Article in Facebook feed راه اندازی Instant Articles فیسبوک


این قابلیت و امکان بستگی به محتوای تولیدی و هدف ها کسب وکار شما دارااست . چندین الزام برای فعال‌سازی این قابلیت و امکان در قالب وردپرس ایران زانتا موجود است که عبارتند از : ورقه فیسبوک برای وبسایت وردپرس نیاز است . نرم افزار ورقه فیسبوک نیاز است . دست‌کم 10 مقاله یا این که بیشتر در سایت شما وجود داشته باشد . بیایید به استفاده از این امکان در تارنما تان بپردازیم . در صدر نیاز است وارد وب سایت Facebook Instant Articles گردید و روی دکمه sign up برای آغاز کلیک فرمائید .


Sign up for Facebook Instant Articles راه اندازی Instant Articles فیسبوک


شما نیاز است کد را به باطن بخش اسکن نمایید . دو روش برای افزودن این کد به وب سایت شما هست : شما می‌توانید فولدر header . php در child theme دستکاری نمائید و کد را گذشته از تگ قرار دهید . در‌حالتی که شما از child theme استفاده نمیکنید می‌توانید از پلاگین Insert Headers and Footers استفاده فرمایید . بعداز فعال کردن این پلاگین وارد کاغذ Settings –» Insert Headers and Footers شده و کد را درون بخش header قرار دهید .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *